REKLAMLAR

PERDE REKLAM

PERDE REKLAM


Sinema salonlarında film öncesi ve film arasında markalara ait reklam filmlerinin yayınıdır. Sinema seçerek, planlayarak, sinemaya gelen izleyiciye görsel ve işitsel bir şölen sunar. Sinema reklamları, dünyadaki tüm reklam çalışmalarından daha yüksek marka hatırlanma oranına sahiptir.

ÖZEL PROJE

ÖZEL PROJE


Medyaist olarak, markaların hedef kitlesine yönelik yaratıcı pazarlama aktiviteleri gerçekleştiriyoruz. 2015 yılında Garanti Bankası ile gerçekleştirdiğimiz “Bonuslu Aileler Beyazperdede” adlı projeyle “En İyi Sinema Kullanımı” dalında Kristal Elma büyük ödülünü kazandık.


FİLM BAŞLIYOR ANONSU

FİLM BAŞLIYOR ANONSU


Film başlamadan önce ve ikinci yarı öncesi yapılan 10 saniyelik “…Film Başlıyor” çağrı anonsu, markanızın sesi olsun!

FUAYE AKTİVİTELERİ

FUAYE AKTİVİTELERİ


Sinema fuayeleri; branding uygulamaları, sampling ve stand kurma faaliyetleriyle etkili bir şekilde kullanılır. Bilet gişelerinden veya salon girişlerinde yapılan kupon ve broşür dağıtımı reklam verenler için özel ve iyi bir alternatiftir. Ayrıca fuayede display ve zemin grafikleri de dikkat çeken diğer aktiviteler arasında yer almaktadır.

3D GÖZLÜKLERİNİZ TAKINIZ ANONSU

3D GÖZLÜKLERİNİZ TAKINIZ ANONSU


Filmler başlamadan önce ‘3D gözlüklerini takınız’ çağrısı sizin logonuz altında yapılır.

ŞANSLI KOLTUK

ŞANSLI KOLTUK


Portföyümüzde hedef kitlenize uygun olan sinemalardan seçilecek salonlarda şanslı koltuklar belirlenir. İzleyicinin en yoğun olduğu hafta sonu, akşam seanslarında filmin 2.yarısı başlamadan hemen önce yayınlanacak reklamın sonrasında bu koltuklar spot ışıkla aydınlatılır. Kayıtlı dış ses ile alkış ve tezahüratlar eşliğinde izleyici tebrik edilip reklam veren markanın şanslı koltuğunda olduğu için kazandığı ödül belirtilir ve izleyici ödülünü alır. Uygulama kayda alınıp izleyici ve kazanandan yazılı izinler alınarak filmin viralde yayını sağlanır.

PANO VE CUT OUT

PANO VE CUT OUT


Sinema fuayelerinde en etkili alanlarda 75 x 100 cm ebatlarında görsellerin kullanıldığı panolar ve/veya 50 cm.çapında cut-out lar yerleştirilir. Reklam verenler, filmler başlamadan önce ya da film arasında fuayedeki seyircilere ulaşarak, hedef kitlelerine mesajlarını aktarabileceklerdir. Pano reklam çalışması ekstra frekans sağlayarak hareketli reklam çalışmasına artı değer katar.

SİNEMA SPONSORLUĞU

SİNEMA SPONSORLUĞU


Markalar, pazarlama stratejilerinin vazgeçilmez bir parçası olarak ürünlerine yönelik bilgileri, sinema seyircilerine aktarmak için sinema reklam yayınlarını sponsorluklar, sinema aktiviteleri ve özel projelerle desteklemektedir. Sinema salonlarına şirket/ürün adının eklenmesi, basılı digital tüm yayın ve ilanlarda salonların şirket/ürün ismi ile anılması, fuaye alanı ve salonlarda sponsor firmaya uygun görsel düzenlemelerin yapılması sponsorluk haklarından sadece birkaçıdır.

Merhaba!
kapat